Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálne webové sídlo mesta Jelšava

Upútavky na oznamy

Oznámenie o vyhlásení obchodnej verejnej súťaže

Predmetom súťaže je prenájom nebytového priestoru v budove na Námestí republiky súp. č. 496, nachádzajúca sa na parcele registra C č. 889, katastrálne územie Jelšava, zapísaná na LV č. 1081 Okresného úradu v Revúcej, katastrálny odbor s celkovým počtom miestností 1 - predajňa o výmere 45,00 m2 .
viac...


 

Vzhľadom k tomu, že v zmysle zákona č. 125/2015 Z. z. a vyhlášky č. 31/2003 Z. z. o registri adries a o zmene a doplnení niektorých zákonov ( § 5 odst.1 a 2 ) dochádza aj v našom meste k prideľovaniu orientačných čísiel, upozorňujeme občanov na povinnosť bezplatnej výmeny občianskych preukazov.

UPOZORNENIE Upozorňujeme obyvateľov na povinnosť bezplatnej výmeny občianskych preukazov. Ako sme už niekoľkokrát informovali, že aj v našom meste sa do informačných systémov adries doplňovali orientačné čísla, ktoré boli určené každému bytovému domu aj rodinnému domu, v údajoch uvedených v občianskych preukazoch dochádza k zmene resp. doplneniu. Znamená to, že k súpisnému číslu sa uvádza aj orientačné číslo. Vzhľadom k tomu je povinnosťou každéh ...viac...


 

Mesto Jelšava vyhlasuje výberové konanie

Mesto Jelšava vyhlasuje výberové konanie :
-  jedno pracovné miesto terénneho sociálneho pracovníka (TSP),
-  jedno pracovné miesto terénneho pracovníka (TP).
viac...


 

Mesto Jelšava vyhodnotené ako mesto s predpokladom stabilného rozvoja 2017

Terénna sociálna práca v obciach

webygroup
ÚvodÚvodná stránka